Основні переваги Рокамболю

Відсутність конкуренції та монополії трейдерів (ніхто не диктує ціну, окрім самих виробників),можливість вирощування навіть на мінімальній ділянці, тому що ви можете реалізувати його за допомогою «Клубу Виробників Рокамболю». Ще одна з переваг Рокамболю це те, що він розмножується як Гладіолуси дєтками біля донця , їх коло кожної головки утворюється від 6 до 25 шт.

Довгий термін зберігання

Зібраний та гарно висушенний врожай при кімнатній температурі спокійно збережеться до березня - квітня місяця. При зберіганні в холодних умовах (температура 0 + 3 и вологі повітря 50-70%) врожай можно зберігати без втрати якісних властивостей на протязі 10-12 місяців.

Велика врожайність

При густоті садіння 20 рослин на квадратний метр Рокамболь здатен дати врожай в 4 - 10 кг на кв. метр, це в рази більше ніж врожайність звичайного часнику с показниками в 0,8-2,5 кг с кв. метра. Пропонуємо виділити під цю культуру 2-5 сотих землі, тому що треба буде піддержувати сівообіг - якщо у ВАС буде 5 культур , то це буде дорівнювати площі городу від 10 до 20 сотих.

Відсутність на ринку достатньої кількості насіння

Враховуючи попит на насінневий матеріал Рокамболю в Україні відсутній достатньо великий об'єм, тому для його забезпечення плануємо в кожному районі мати представників по вирощуванню луко-часнику для забезпечення потреб в насінні .